W dół W górę
START / Koncert finałowy kampanii Razem przed siebie

Koncert finałowy kampanii Razem przed siebie

7 kwietnia o godzinie 19:00 odbędzie się koncert finałowy kampanii społecznej Razem przed siebie realizowanej przez Katedrę Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu pt. Piosenka jest dobra na wszystko.

Pamiętacie o koncercie podsumowującym kampanię „Razem przed siebie”? Mamy nową datę! Koncert „Piosenka jest dobra na wszystko” odbędzie się 7 kwietnia o godz. 19 w sali koncertowej Radia Wrocław przy alei Karkonoskiej 10 we Wrocławiu.

Wydarzenie będzie podsumowaniem kampanii społecznej realizowanej w ramach międzynarodowego projektu COGNISANCE wspólnie z partnerami w przestrzeni Wrocławia, Dolnego Śląska oraz wirtualnie – w całej Polsce. Od września 2021 do marca 2022 mogliśmy wspólnie przełamywać negatywne stereotypy dotyczące chorób otępiennych, wspierać osoby po diagnozie oraz ich bliskich.

Koncert jest przede wszystkim okazją do spotkania z odbiorcami akcji – osobami z otępieniem, ich opiekunami oraz personelem opieki medycznej i społecznej. To także wyraz podziękowania za nieocenione wsparcie udzielone przez Patronów i Partnerów kampanii.

Podczas koncertu wystąpi Chór Cantiamo Tutto wraz z solistami oraz Wrocławska Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Sebastiana Sikory. 

Po bezpłatne wejściówki można zgłaszać się mailowo: [email protected]  Szczegóły akcji dostępne są na stronie www.razemprzedsiebie.pl lub Facebookowym profilu Razem przed siebie.

Serdecznie zapraszamy!